logo
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ
   
   
   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

САКРАЛЬНИЙ ПРОСТІР IV. Про НАДІЮ 2016


«Надія є тим почуттям, яке родиться в душі при спостереженні відчуттями чи уявою майбутнього добра, насправді важкого для досягнення, але все-таки можливого для досягнення…»
                                                                                    Митрополит Андрей Шептицький

 

 

У страсний тиждень у Львові розпочнеться Мистецький проект "Сакральний простір V. ПроНадію". Основна ідея проекту – пошук Бога засобами сучасного мистецтва.
Проект триватиме в часі Великодніх Святкувань за східним стилем - 26 квітня - 09 травня 2016 р. Тут важливим є показати можливості пошуку й експериментів в сучасному сакральному мистецтві через звернення уваги художників до нових тенденцій в актуальному секулярному мистецтві, а зокрема відео-арту та мультимедій. І в цьому аспекті, чи не найголовнішим є те, щоб залишаючись у полі традиційних релігійних ідеалів, через творчий експеримент розширювати межі представлення та сприйняття духовної проблематики, змінювати погляд на саму суть сакрального. Митці представлять сакральні твори у формі інсталяції, відео-арту та музичного перформансу.

 

Програма:
- 26 квітня - 09 травня  – Проект «проНадію», виставка творів візуального мистецтва, Галерея Дзиґа (вул. Вірменська 35). Учасники: Михайло Барабаш [UA], Марта Босовська [PL], Йоанна Земанек [PL], Славомір Собчак [PL], Володимир Топій [UA], Віталій Шупляк [UA], Ґжеґож Штвєртня [PL]
- 04 травня о 19:00 – Михайло Барабаш, Перформанс «безНазви», Галерея Дзиґа (вул. Вірменська 35)
- 09 травня о 19:00 – Концерт «Canti sacrali», Порохова Вежа (вул. Підвальна 4)
У програмі: Галім Ель-Даб [EG] "Михаїл та дракон" для плівки
Тору Такеміцу [JP] "Літанія" для фортепіано
Юрій Булка, Остап Мануляк, Роман Фещак [UA] "Звукові контемпляції" для фортепіано, електроніки, live coding та саксофону
Богдан Булка, Роман Фещак [UA] "без назви" для електроніки та саксофону
- 10 травня о 19:00 – Концерт "Звукові контемпляції", Порохова Вежа (вул. Підвальна 4)
У програмі:
Васім Ібрагім [SY] твір для семи інструментів; Микола Хшановський [UA] «erat, est, erit» для віолончелі та електроніки; Остап Мануляк [UA] «Canto sacrale» для плівки; Джонатан Гарві [UK] «Mortuos plango» для електроніки
Виконавці: Ансамбль сучасної музики ConstantY, диригент: Сергій Хоровець
- 16 травня о 19:00 – Концерт «Folios», Порохова Вежа (вул. Підвальна 4) Михайло Вігула (UA-HU) – сучасна музика для гітари. У програмі твори Джячінто Шелсі, Тору Такеміцу, а також сучасних українських та угорських композиторів.
- 18 травня о 17:00 – Відкриття проекту Андрія Боярова «Без назви. Сакральні простори». Палац мистецтв імені Омеляна і Тетяни Антоновичів Львівської національної наукової бібліотеки України ім. В. Стефаника (вул. Бібліотечна 2). (виставка триває до 19.10.2016)

 

 

 

 

 

 

© art association NURT