logo
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ
   
   
   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

САКРАЛЬНИЙ ПРОСТІР IV 2015


Впродовж останніх трьох років у часі Великого посту та Великодніх свят у Львові відбувається організований МО “НУРТ” мистецький проект «Сакральний простір». Молоді митці з Польщі та України презентують новий погляд на суть сакрального/духовного мистецтва.
Цьогоріч проект відкриватиме неординарний дует “sopranKONTRAbas” із Познаня. Колектив створений Бланкою Дембош і Матеушем Лоскою. Обидвоє — молоді талановиті польські музиканти, які співпрацюють із середовищами нової “академічної” та електроакустичної музики в Познані, Вроцлаві та Кракові. Пропонують для слухача свіже і нетипове зіставлення високого жіночого голосу, контрабасу та електроніки.

Програма:

  1. 7 квітняПроект «На іншому боці Лети», концерт, що презентує освоєння актуальних стильових новацій у сфері релігійної та сакральної музики, Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
  2. 10-21 квітня – Проект «проВІРУ», виставка творів візуального мистецтва, Галерея «Дзиґа»

 

 

«…Люблячий вірить Богу і надіється на Нього – в найвищому сенсі віри та надії. Святий знає Бога, і тому йому не потрібна віра в Його існування. Але віра як довіра до Бога все ще необхідна і в стані святості. Також і надія на вічність власного блаженства залишається актуальною, коли особистість у відносинах любові «бачить Бога віч-на-віч».

  Митрополит Андрей Шептицький

 

 

 

 

 

 

© art association NURT