Януш Балдиґа (PL)
Народився 1954 року в Польщі в Любліні
Працює в жанрах: перформанс, інсталяція, об`єкти, графіка
Навчання: Художній факультет Академії Образотворчого Мистецтва у Варшаві.
Займається перформансом, малюнком, є автором інсталяцій та композицій у просторі.
Член та співзасновник мистецької групи "Майстерня" (1976-81), співкерівник майстерні "Деканка" (1977-79). Є членом найвідомішої польської групи перформерів "АкадеміЯ Руху". Зараз професор Балдиґа навчає мистецтва перформансу в Університеті мистецтв у Познані.
Мистецькі проекти охоплюють багато перформансів, вуличних дій, інсталяцій просторових об'єктів. Брав участь у виставках, симпозіумах та мистецьких маніфестаціях у Польщі та поза її межами.
Живе та працює в Варшаві.
Тереза Барабаш (UA)
Народилася 1984 р. у м. Львові
Працює в сфері текстилю, інсталяції, аудіовізуального мистецтва та ленд-арту. Навчалася в Львівській національній академії мистецтв на кафедрі художнього текстилю. Двічі (2010, 2016) стипендіатка програми "Gaude Polonia" міністерства культури Республіки Польща. З 2010 року є членом Національної спілки художників України.
Активна учасниця міжнародних виставок, фестивалів, пленерів, мистецьких проектів в Україні та за її межами.
За свою діяльність неодноразово отримувала нагороди, серед інших – дві найвищі відзнаки – Золоту медаль та Нагороду фундації Akapi за найкращий дебют на 15 Міжнародному трієнале художнього текстилю в Лодзі , Польща (2016).
Живе та працює у Львові.
Михайло Барабаш (UA)
Народився 1980 р. в м. Тернополі.
Міждисциплінарний художник і куратор, який працює на межі різних жанрів: нових медіа, інсталяції, живопису, перформансу, ленд-арту, графіки.
Навчався в Львівській національній академії мистецтв (кафедра монументального живопису). Двічі (2009, 2016) стипендіат програми "Gaude Polonia" міністерства культури Республіки Польща. Співорганізатор й учасник Мистецького об’єднання "НУРТ". Організатор та куратор Фестивалю аудіо візуального мистецтва "ТЕТРАМАТИКА" та Мистецького проекту «Сакральний простір».
Живе та працює у Львові.
Андрій Бондаренко (UA)
Народився 1978 р. у м. Львові.
Доктор філософії, журналіст, драматург. У 2001 р. здобув ступінь магістра філософії у Львівському національному університеті ім. І. Франка. У 2009 р. захистив докторську дисертацію в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща). Працював журналістом на телеканалі "24" та у виданні "Варіанти". Написав кілька п'єс, які входили до шорт-лістів українських драматургічних фестивалів. П'єса "Інтерв'ю з другом" ставилась у театрі "Запорізька нова драма". Вона також лягла в основу короткометражного фільму "Ніч з Наталею", над яким Андрій працював як режисер у співпраці з Львівською кінокомісією.
Олена Смага (UA)
Народилася 1982 року у місті Львові, Україна.
Закінчила у 2001 році Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша, відділення реставрації.
Закінчила у 2006 році Львівську національну академію мистецтв, відділення сакрального мистецтва.
З 2004 р. працює реставратором ікон у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького.
З 2006 р. є учасником ‘Symbolum Sacrum’ - фундації сучасного сакрального мистецтва.
Її твори презентувалися на міжнародних виставках, фестивалях, пленерах, мистецьких проектах в Україні та за її межами.
Живе та працює у Львові.
Віталій Шупляк (UA)
Народився в 1993 р. в Бережанах, Україна.
В основному займається перформенсом, інсталяцією і відео. Провадить діяльність "Pi " Gallery в Познані.
Освіта:
2016 Університет мистецтв в Познані (Відділ скульптури і просторової діяльності) PL
2016 - 2017 Університет ім. Адама Міцкевича в Познані (Відділ Польської і Класичної філології, Польсько-Німецька філологія)
2014-2016 Університет мистецтв в Познані (Відділ мистецької освіти. Диплом магістра з відзнакою)
2012-2013 Академія образотворчих мистецтв у Гданську (Відділ живопису, Відділ скульптури і інтермедіа). В рамках програми студентського обміну
2010-2014 Львівська національна академія мистецтв (Кф. Сакрального мистецтва. Диплом бакалавра)
Автор восьми персональних виставок і учасник більше як п’ятдесяти групових. У 2013-2014 учасник групи "Carrousel".
fuse* (IT)
fuse* це студія та виробнича компанія що працює на перетині мистецтва, науки та технології.
З початку свого заснування дослідження студії зосереджені в першу чергу на поглибленні залученої аудиторії, пошуку нових мов, які б підвищували емоційну складову наративу. З роками діяльності студія зростала, маючи змогу забезпечувати більш цілісний підхід до створення нових проектів. Адаптуючи образ дії, що передбачає цінності чистого експерименту та емпіричного підходу до творчого процесу, ціллю є подолання бар’єрів та пошук нової взаємодії між світлом, простором, звуком та рухом. Один з основних напрямків дослідницької діяльності студії стосується поєднання перформативного мистецтва з новітніми технологіями та проявляється через підтримку мультимедіа шоу, які демонструються у театрах та на міжнародних фестивалях.